Sklep kidstory.eu używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na to, aby pliki cookies były zapisywane na dysku Twojego urządzenia zmień właściwości przeglądarki internetowej.

close

Koszty wysyłki

Koszty i termin dostawy

1.    Termin dostarczenia przesyłki do Klienta to łączny czas realizacji Zamówienia + przewidywany czas dostarczenia Towaru do Zamawiającego zgodnie z wybranym sposobem dostawy.

2.    Dostawa zamówionego Towaru może odbywać się na następujące sposoby:
1. przesyłką priorytetową za pośrednictwem Poczty Polskiej
2. przesyłką kurierską

3.    Przewidywany czas dostawy:
1. Pocztą Polską - do 4 dni roboczych po nadaniu przesyłki zawierającej zamówione Towary
2. przesyłka kurierską – do 2 dni roboczych po nadaniu przesyłki zawierającej zamówione Towary

4.    Przy odbiorze Towaru Zamawiający ma obowiązek sprawdzić, w obecności pracownika Poczty Polskiej bądź kuriera, stan techniczny przesyłki. W szczególności należy zwrócić uwagę na to, czy opakowanie jest nienaruszone, czy Towar nie posiada uszkodzeń wynikłych z transportu, i czy jest zgodny z Zamówieniem. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki, Klient zobowiązany jest zgłosić ten fakt pracownikowi Poczty Polskiej lub kurierowi i skontaktować się ze Sprzedawcą. Jest to warunek konieczny do późniejszego uznania ewentualnej reklamacji dotyczącej dostawy.

5.    Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie Towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane podaniem przez Klienta błędnego lub niedokładnego adresu.

6.    Klient zobowiązany jest odebrać paczkę zawierającą Towar zgodny z Zamówieniem.

7.    W przypadku, gdy Klient nie odbierze przesyłki awizowanej przez firmę kurierską lub Pocztę Polską i wróci ona do Sprzedawcy, Sprzedawca spróbuje skontaktować się z Zamawiającym droga elektroniczną. Brak odpowiedzi w terminie 7 dni roboczych oznacza rezygnację klienta z zamówienia zgodnie z § 8 pkt. 10.

8.    Ponowne przesłanie Zamówienia, nieodebranego przez Klienta jest możliwe jedynie pod warunkiem uiszczenia opłaty za powtórne przesłanie paczki, zgodnie z Kosztami dostawy Towaru bez względu na wartość zamawianych Towarów.

9.    Opłata za powtórne przesłanie Zamówienia może być uiszczona na dwa sposoby:
1. w formie przelewu na konto Sprzedawcy, jeśli zapłata za Zamówienie była dokonywana drogą elektroniczną, w tym wypadku paczka zostanie wysłana po zaksięgowaniu wpłaty
2. doliczona do kwoty pobrania w przypadku, gdy Klient wybrał opcję płatności za Zamówienie "za pobraniem", w tym wypadku paczka zostanie wysłana po potwierdzeniu przez Klienta droga elektroniczną

10.  W sytuacji, gdy Klient zrezygnuje z ponownego wysłania mu Zamówienia, Sprzedawca zwróci Klientowi zapłaconą przez niego łączną wartość Zamówienia pomniejszoną o koszt dostawy Towaru, niezależnie od wartości zamawianych Towarów.