Sklep kidstory.eu używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na to, aby pliki cookies były zapisywane na dysku Twojego urządzenia zmień właściwości przeglądarki internetowej.

close

Bezpieczne foteliki samochodowe

Dbając o bezpieczeństwo i zadowolenie Waszych dzieci, przygotowaliśmy specjalną ofertę. W asortymencie udostępniamy bezpieczne foteliki samochodowe uwzględniające wszelkie zalecenia i przepisy zapewniające bezpieczną, ale również wygodną podróż autem. Bogaty wybór kolorów idzie w parze z zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa (np. 5-punktowe pasy) oraz nowoczesnymi rozwiązaniami, gwarantującymi komfort podczas jazdy. Proponowane w ofercie modele wyróżniają się także wyjątkową funkcjonalnością. Zapewniają łatwe wpięcie w konstrukcję siedzeń w przykładowym pojeździe osobowym. Na poszycia został przeznaczony materiał, który można w prosty sposób czyścić. Jeżeli chcesz zatem zainwestować w ochronę i komfort swojego dziecka – skorzystaj z naszej propozycji. Zachęcamy do poznania szczegółowych informacji, zawartych przy każdym modelu fotelika.


 • akcesoria

 • Grupa 0 +
  Modele przeznaczone dla małych pasażerów do 13kg wagi wyróżniają się obszerną skorupą, wyłożoną miękkim materiałem. Mogą być użytkowane jako bujaczki oraz kołyski.

 • Grupa 0 - 1
  Bezpieczne foteliki samochodowe przeznaczone dla maluchów do 18kg wagi. Posiadają zdejmowaną, miękką tapicerkę z możliwością czyszczenia. Dostępne w różnych kolorach.

 • Grupa 1
  Modele stworzone z myślą o pasażerach ważących 9-18kg. Posiadają wygodne, duże siedzisko z regulacją położenia oraz możliwością użycia wkładki dla mniejszych dzieci.

 • Grupa 1 - 2
  Produkty dla dzieci o wadze od 9 do 25kg. Zaopatrzone w zintegrowany z oparciem nagłówek. Wyposażone w pięciopunktowe pasy z miękką nakładką.

 • Grupa 1 - 2 - 3
  Mocna konstrukcja siedziska przeznaczona dla maluchów w przedziale wagowym od 9 do 36kg. Stabilne, regulowane oparcie gwarantuje wygodę podczas podróży.

 • Grupa 2 - 3
  Nowoczesne, bezpieczne foteliki samochodowe dla dzieci o wadze od 15 do 36kg. Posiadają praktyczną opcję regulacji wysokości oparcia oraz jego całkowitego demontażu.