Sklep kidstory.eu używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na to, aby pliki cookies były zapisywane na dysku Twojego urządzenia zmień właściwości przeglądarki internetowej.

close

Rowerki biegowe i quady dla dzieci

Dostępne w naszym asortymencie bezpieczne quady dla dzieci są wspaniałym prezentem gwarantującym wiele godzin wciągającej rozrywki każdemu małemu miłośnikowi motoryzacji. Są to produkty firmy Feber o różnej mocy i dla maluchów w różnym przedziale wiekowym. Prezentowane w naszej ofercie maszyny elektryczne również są bardzo bezpieczne. Posiadają komfortowe i miękkie siedzisko zapewniające prawidłową postawę podczas jazdy. Umożliwiają rozwinięcie wyłącznie małych prędkości. Przedmioty dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu Twoja pociecha będzie mogła wybrać wóz w ulubionym kolorze!

Gwarantujemy pełne zadowolenie każdego malca – to zatem idealny pomysł na trafiony prezent na każdą okazję. Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą, bądź skontaktowania się z naszymi specjalistami, którzy doradzą Tobie dobór odpowiedniego pojazdu.

dla chłopczyka